Przedszkole Samorządowe "Miś Uszatek" w Łukowicy

Informacje dotyczące funkcjonowania Przedszkola 27 marca do 11 kwietnia

Utworzono dnia 26.03.2021

Informacje dotyczące funkcjonowania Przedszkola Samorządowego „Miś Uszatek” w Łukowicy

W związku z wprowadzonymi przez rząd RP w dniu 25 marca 2021 r. obostrzeniami  wynikającymi z epidemii COVID-19 i na podstawie  informacji  zawartych  na stronie  gov.pl :

„ Żłobki i przedszkola tylko dla medyków. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, zamknięte zostaną żłobki i przedszkola.  Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej)”  dyrektor Przedszkola Samorządowego „Miś Uszatek ”  zamyka przedszkole na okres od  29 marca do 11  kwietnia 2021 r.

Zgodnie  z Rozporządzeniem MEN z dnia 18 marca 2021 r. poz. 502 , w przypadku dzieci  osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora o objęcie dziecka opieką.

Nauczyciele będą pracować on-line zamieszczając propozycję zajęć edukacyjnych i zabaw na stronie internetowej  i w formach ustalonych w danej grupie z rodzicami (najczęściej   jest to aplikacja  Messenger) . Szczegółowe informacje w zakładkach grup: Pszczółki, Misie, Biedronki, Krasnale i Skrzaty.

W przedszkolu będzie sprawowany dyżur codziennie w dni robocze za wyjątkiem Wielkiego Piątku , gdyż w tym dniu pracownicy obsługi otrzymali urlopy .

W sprawach pilnych kontakt  pod nr telefonu 18 33 35 018 w godzinach od 8-9   lub mailowo pod adresem:   przedszkole348@interia.pl

Danuta Gądek-Czaja

Dyrektor Przedszkola Samorządowego

„Miś Uszatek” w Łukowicy

Pod poniższym linkiem jest podstawa prawna dot. zawieszenia zajęć:

Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia

Do 11 kwietnia ograniczona zostanie praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z pewnymi wyjątkami. Ograniczeniem objęto również praktyczną naukę zawodu, w tym zajęcia praktyczne dla młodocianych pracowników.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: