Przedszkole Samorządowe "Miś Uszatek" w Łukowicy

Wyniki rekrutacji!!!

Utworzono dnia 24.03.2021

Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej Przedszkola  Samorządowego „Miś Uszatek” w Łukowicy

na rok szkolny 2021/22

1. Dnia 24.03.2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, powołanej Zarządzeniem Dyrektora Przedszkola  Samorządowego „Miś Uszatek” w Łukowicy nr 1/2021r., na którym Komisja, w ramach postępowania rekrutacyjnego do przedszkola, ustaliła :
  1. listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,
  2. listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych,
  3. protokół z postępowania rekrutacyjnego.

1. Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego    „ Miś Uszatek” w Łukowicy  na rok szkolny 2021/22  prowadzona jest na 55 wolnych miejsc.                  Wpłynęło 41 wniosków. W związku z wpłynięciem mniejszej liczby wniosków komisja sporządziła listę kandydatów zakwalifikowanych – wszystkie wnioski spełniały kryteria formalne oraz listę dzieci niezakwalifikowanych (ze względu na wiek).
  2. Lista kandydatów zakwalifikowanych jest jednocześnie listą kandydatów przyjętych do Przedszkola Samorządowego „Miś Uszatek” w Łukowicy i stanowi załącznik nr 1 do protokołu.
  3.  Przedszkole dysponuje 17 wolnymi miejscami, dlatego w przypadku wpłynięcia dodatkowych wniosków dyrektor przedszkola będzie przyjmowała kandydatów wg kolejności wpływania wniosków.
  4. Informacje o wynikach rekrutacji zostaną  przekazane poprzez wywieszenie listy dzieci przyjętych  w budynku przedszkola w dniu 25.03.2021r.

Data podania informacji do wiadomości publicznej: 25.03.2021 r.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: